AD_IG-FB_DERMATOLOGICAL EXPERTISE_GOOD GESTURES_ACNE SCRUBBING_POST_2022
Spis treści

Pielęgnacja skóry skłonnej do niedoskonałości

Wypryski, błyszczenie skóry, zaskórniki: to wszystko może budzić złe wspomnienia (lub trudne poranki...). 
Trądzik, będący cechą charakterystyczną okresu dojrzewania, jest trudny do uniknięcia. Chociaż problem znika wraz z upływem lat, nierzadko utrzymuje się w wieku dorosłym, zwłaszcza u kobiet. Jeśli dotknął Cię ten problem, nie martw się, nie musi być źle: mamy rozwiązania!

Jak pomóc skórze skłonnej do niedoskonałości

AD_HYDRATING_WOMAN-FACE-HANDS_LARGE_2021 500x500

Leczenie trądziku: jak ukoić podrażnioną skórę?

Niektóre metody leczenia trądziku, zwłaszcza te przepisywane na receptę, są drażniące dla skóry. Jest to cena, jaką trzeba zapłacić za pozbycie się go, ale nie oznacza to, że nie należy ukoić osłabionej skóry. Oto kilka wskazówek, jak złagodzić podrażnienia skóry wywołane leczeniem farmakologicznym.

 

Łagodzenie skóry trądzikowej i skóry podrażnionej
AD_LIFE-MOMENTS_TEENAGERS-FRIENDS_LARGE_2021 500x500

Skóra trądzikowa: jak ją pielęgnować?

Aby zwalczać niedoskonałości związane z trądzikiem, musisz wdrożyć odpowiednią strategię pielęgnacji skóry (i trzymać się jej!). Od nienagannej higieny skóry po wybór odpowiednich produktów i wskazanie tych, których należy unikać: poznaj program przeciwtrądzikowy sporządzony przez naszych ekspertów, dzięki któremu Twoja skóra będzie zdrowsza (i piękniejsza). 

Program pielęgnacji przeciwtrądzikowej
AD_ACNE_WOMAN-LOOKING-IN-MIRROR_LARGE_2021 500x500

Trądzik dorosłych: jak lepiej sobie z nim radzić?

Ta nieprawidłowość, często uważana za charakterystyczną dla okresu dojrzewania, dotyka również dorosłe kobiety, dla których powrót lub pojawienie się tych niedoskonałości jest trudnym do zniesienia wyzwaniem. Wiedz, że nie jesteś sama i że istnieją sposoby, aby poczuć się lepiej pomimo trądziku. 

Trądzik u dorosłych
powrót do góry