15 wyniki "Pielęgnacja twarzy"

Więcej informacji o pielęgnacji twarzy
Więcej informacji o pielęgnacji twarzy

Jak wybrać krem do twarzy?

Krem do twarzy powinien być dopasowany do typu cery. Normalna, sucha, tłusta i trądzikowa lub reaktywna i skłonna do zaczerwienień: do każdego typu cery dostępny jest konkretny krem. Zanim wybierzesz odpowiedni krem do twarzy, musisz zatem poznać swój typ cery i zrozumieć jej potrzeby. A-DERMA oferuje kilka porad dotyczących pielęgnacji twarzy w zależności od rodzaju skóry. 

Dla skóry suchej i odwodnionej, której tak bardzo brakuje wody, polecamy krem nawilżający lub nawet, jeśli skóra jest bardzo sucha, krem odżywczy.

Suchą skórę ze skłonnością do wyprysków atopowych najlepiej pielęgnować kremem do twarzy o ukierunkowanym działaniu, np. kremem emolientowym. 

Jeśli masz skórę, która ma tendencję do rumienienia się lub jest reaktywna i ma tendencję do nagrzewania się, niezbędny będzie dermatologiczny nawilżająco-kojący krem do twarzy, który skutecznie poradzi sobie z codziennymi zaczerwienieniami i dyskomfortem.

A w przypadku skóry trądzikowej ważne jest, aby wybrać krem do twarzy, który pomoże zredukować zaskórniki i pryszcze, a jednocześnie nawilży i zmatowi skórę.

Bez względu na rodzaj skóry, kremy do twarzy należy stosować raz dziennie lub w razie potrzeby częściej i nakładać na skórę oczyszczoną produktem dostosowanym do typu cery.

Produkty A-DERMA: marka dermatologicznych kosmetyków do twarzy, specjalizująca się w pielęgnacji skóry wrażliwej

Produkty A-DERMA, specjaliści od skóry delikatnej, wykorzystują owies jako podstawę dermatologicznej pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane dermatologicznie w celu zagwarantowania skuteczności i optymalnej tolerancji. Bez względu na wiek, delikatna skóra ma swoje określone potrzeby. Naszą misją jest pielęgnowanie skóry w możliwie najbardziej naturalny sposób.

Dlatego właśnie stosujemy organicznie uprawiany owies Rhealba®, którego wyjątkowe właściwości dermatologiczne są zawarte we wszystkich naszych produktach. Owies Rhealba® zawiera aktywne cząsteczki o unikalnych właściwościach dermatologicznych dla twarzy i ciała. Ten wspaniały dar natury był źródłem sześciu patentów i przyczynia się w znacznym stopniu do kojenia i regeneracji delikatnej skóry oraz przywracania jej równowagi.

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty do pielęgnacji twarzy, może spodobać Ci się też:

 

 

 

 

powrót do góry