AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_MP_SEMIS-AVOINE_2021

A-DERMA, Laboratorium Dermatologii opartej na składnikach roślinnych

Prawie 40 lat temu marka A-DERMA stworzyła dermatologię roślinną – nowy sposób pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry. 

A gdyby tak rośliny były kluczem do pielęgnacji delikatnej skóry, wszystkich rodzajów delikatnej i wrażliwej skóry? Byliśmy o tym przekonani, gdy rozpoczynaliśmy działalność, w czasach, gdy o przyrodzie nie mówiło się zbyt wiele. Dziś jesteśmy tego pewni, dzięki najnowocześniejszym badaniom naukowym, które każdego roku przynoszą absolutnie wyjątkową wiedzę na temat roślin. Sercem wszystkich naszych produktów jest unikalny składnik aktywny - biały owies jary, Owies Rhealba®. 

To pionierskie podejście dermatologiczne oparte na składnikach roślinnych, będące wyrazem troski zarówno o człowieka, jak i o naturę, pozwala delikatnej skórze odzyskać równowagę w naturalny sposób.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w latach 70. ubiegłego wieku, kiedy to Pan Pierre Fabre, farmaceuta z Castres, pasjonat botaniki, upodobał sobie owies – roślinę zapomnianą, ale używaną do celów leczniczych od ponad trzech tysiącleci...
 

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP-HISTOIRE_PAIN-LAIT-CARRE_2021 476x476
AD_ROSACEA_WOMEN-EYES-CLOSED_SQUARE_2021 472x472

Nasza fundacja: Dermatologia
Ekspertyza w zakresie skóry delikatnej

Jako marka dermatologiczna, która w całości poświęciła się problemom delikatnej skóry, nie uznajemy kompromisów w zakresie skuteczności i bezpieczeństwa. Wszystkie nasze produkty do higieny i pielęgnacji są opracowywane z taką samą starannością. Zostały one zaprojektowane z myślą o potrzebach delikatnej skóry, od dzieci po osoby starsze, i przeszły liczne testy medyczne, aby zagwarantować optymalną skuteczność i tolerancję. 
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza filozofia: rośliny
Wiedza o owsie

Owies Rhealba® , uprawiany metodami rolnictwa ekologicznego, w krótkim łańcuchu dostaw w południowo-zachodniej Francji, objawia swoje wyjątkowe właściwości dermatologiczne we wszystkich naszych produktach. Ten unikalny skarb roślinny, który uprawiamy jako jedyni, jest przedmiotem 5-ciu zarejestrowanych patentów. 

Czytaj więcej

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_MP-DP_PLANTULE-GOUTTELETTE_2021 472x472

A-DERMA w kluczowych liczbach

45 000

Partner ponad 45 000 lekarzy na całym świecie*

1/26 000

Nasz Owies Rhealba® wyselekcjonowany z ponad 26 000 gatunków

100%

Krótki łańcuch dostaw od nasion do wyciągu z Owsa Rhealba®

100%

Wyprodukowano we Francji

*Liczba dermatologów, pediatrów i lekarzy ogólnych odwiedzonych przez laboratoria dermatologiczne A-DERMA na całym świecie

Zawsze oferowaliśmy innowacyjne produkty, które czerpały swoje aktywne składniki z natury, kierując się potrójną troską o wysoką tolerancję, ochronę zasobów naturalnych i poszanowanie tych zasobów przez naszych producentów. Jest to przesłanie, które chcemy przekazać światu, nazywając je Conscious Care

Núria Pérez-Cullell
Núria Pérez-CullellDyrektor Zarządzająca, Pierre Fabre Dermo-Cosmetics
AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_MP_CONSCIOUS-CARE_2021 472x472

CONSCIOUS CARE

Marka A-DERMA w pełni akceptuje i wdraża Conscious Care* Grupy Pierre Fabre.

Conscious Care*, podejście podzielane przez Pierre Fabre i jej marki, wyrażone w formie konkretnych i namacalnych dowodów i zobowiązań, na rzecz bardziej wartościowego dermo-kosmetyku. 

*Przydatne i zaangażowane dermokosmetyki

Przyłącz się do tego ruchu!

powrót do góry