AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP-ENGAGEE_MAINS-AVEC-PLANTULES_2021

A-DERMA, marka zaangażowana

Zaangażowana dermatologia oparta na roślinach

Od prawie 40 lat stosujemy unikalne podejście, które łączy to, co najlepsze w naturze z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami naukowymi.

Przyczynianie się do dobrego samopoczucia delikatnej skóry jest oczywiście naszym priorytetem.
Dbamy także o ochronę przyrody, naszego bezcennego zasobu, minimalizując w jak największym stopniu nasz wpływ na środowisko.
Chcemy jednak zrobić więcej: tworząc każdego dnia jeszcze bardziej wartościowe dermokosmetyki, zakotwiczone w filozofii Conscious Care* Pierre FABRE.
W A-DERMA zdecydowaliśmy się na głębokie, bezkompromisowe zaangażowanie na rzecz Ludzkości i Natury, z pokorą przyjmując do wiadomości fakt, że droga jest długa, gdy podejście jest szczere.

*Przydatne i zaangażowane dermokosmetyki

AD_BABY_ MOTHER-AND-BABY-HANDS_LARGE_2021

Zaangażowanie
w dbanie o Ludzkość

Co nas napędza? Codzienna praca na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia. Dbałość o dobro delikatnej skóry poprzez oferowanie jej produktów pielęgnacyjnych coraz lepiej dostosowanych do jej potrzeb oraz zagwarantowanie całkowitej przejrzystości.
Ale także o dobro naszych pracowników, naszych partnerów rolnych, dostawców oraz osób najbardziej ubogich i bezbronnych. Jesteśmy przekonani, że postępu i innowacji nie da się osiągnąć bez głębokiego szacunku dla ludzi. 

Nasze zobowiązania wobec ludzi

Zaangażowanie 
w dbanie o Naturę

Wyjątkowa skuteczność naszych produktów ma swoje źródło w naturze. Dlatego naszym obowiązkiem jest oddawanie naturze tego, co ona daje nam, a nawet więcej. Począwszy od decyzji o prowadzeniu upraw organicznych połączonych z agroekologią, a skończywszy na sposobie tworzenia coraz bardziej ekologicznych produktów, staramy się wdrażać strategie i korzystne partnerstwa, które aktywnie ograniczają nasz wpływ na planetę Ziemię dającą nam to, co najlepsze.

Nasze zaangażowanie na rzecz przyrody

AD_WEBSITE_BRAND-PAGE_DP_AVOINE-PLANTULE-SOLEIL_2021
powrót do góry